افزایش شمار بچه ها یمنی مبتلا به سرطان در نتیجه جنگ و محاصره

به گزارش وبلاگ آینده سازان، مدیر بخش پذیرش مرکز ملی سرطان تاکید نمود: تعداد بیماران و بچه ها یمنی مبتلا به سرطان به خاطر تجاوز ها و حملات ائتلاف عربی و محاصره یمن افزایش یافته و سازمان ملل مسئول این شرایط است.

افزایش شمار بچه ها یمنی مبتلا به سرطان در نتیجه جنگ و محاصره

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آینده سازان، به نقل از المسیره، علی المنصور، مدیر بخش پذیرش مرکز ملی سرطان یمن توضیح داد: آمار مرگ و میر بچه ها مبتلا به سرطان رو به افزایش است و سازمان ملل مسئول این شرایط است و باید متجاوزان را تحت فشار قرار داد.

به همین دلیل، حمود هدیش، رئیس بخش اطفال در مرکز ملی سرطان گفت: مرکز ما در دو بخش بستری و کلینیک های مشاوره، پذیرای شمار زیادی از مبتلایان قدیمی و جدید به بیماری سرطان است.

رئیس بخش اطفال در مرکز ملی سرطان همچنین عنوان داشت: بعضی مبتلایان به سرطان به دلیل شرایطی که خانواده های یمنی به خاطر تجاوز و حملات ائتلاف عربی از آن رنج می برند، قبل از این که در این مرکز بستری شوند و تحت معالجه و درمان قرار بگیرند، فوت می نمایند.

بنا بر گزارش سازمان ملل، جنگ در فقیرترین کشور عربی منجر به کشته و زخمی شدن ده ها هزار یمنی و آواره شدن سه میلیون تن دیگر شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایش شمار بچه ها یمنی مبتلا به سرطان در نتیجه جنگ و محاصره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش شمار بچه ها یمنی مبتلا به سرطان در نتیجه جنگ و محاصره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید