خبرنگاران 13 زمین چمن در کنارک تا انتها سال جاری افتتاح می گردد

به گزارش وبلاگ آینده سازان، چابهار- خبرنگاران- فرماندار کنارک در جنوب سیستان وبلوچستان گفت:13 زمین چمن مصنوعی در سطح روستاهای این شهرستان در حال ساخت است و تا سرانجام سال جاری افتتاح می گردد.

خبرنگاران 13 زمین چمن در کنارک تا انتها سال جاری افتتاح می گردد

حمیدالدین یوسفی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ آینده سازان اظهارداشت: تاکنون13 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستاهای مختلف کنارک افتتاح شده که هر کدام از آنها با زیربنای یکهزار و 350 مترمربع با اعتبار 400 میلیون تومان با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار، فرمانداری و اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان بویژه مشارکت شوراهای اسلامی دهیاران و خیران محلی ساخته شده است.

وی بیان نمود: در هر روستایی مشارکت بیشتر باشد توجه بیشتری در بحث تخصیص اعتبار خواهد داشت و باید مردم و خیران محلی برای توسعه روستاها حساسیت بیشتری داشته باشند و پیگیری های لازم را انجام دهند.

فرماندار کنارک گفت: مشارکت منطقه آزاد چابهار در پروژه های ورزشی قابل تقدیر و ستودنی است و این امر می تواند بخشی از مسائل را مرتفع کند.

وی ادامه داد: هم اینک بیش از یکهزار و 400 ورزشکار در رشته های مختلف بیمه ورزشی دریافت و ساماندهی شده اند و 6 هزار ورزشکار نیز توسط اداره ورزش و جوانان ساماندهی و بیمه آنان در دستورکار است.

یوسفی بیان نمود: پروژه های ورزشی بویژه زمین های چمن مصنوعی و خانه های ورزش روستایی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، توسعه ورزش روستایی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در روستاها با مشارکت فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی، ستاد مبارزه با موادمخدر و وزارت ورزش و جوانان کشور ساخته و تجهیز می شوند.

وی با اشاره به اینکه دولت توجه ویژه ای به توسعه کنارک دارد، اظهار داشت: آماده سازی زیرساخت های ورزشی، اجرای طرح های هادی توجه به برطرف مسائل مردم در حوزه های مختلف در حال اجرا است که در شرایط سخت اعتباری شاهد افتتاح طرح های مختلف هستیم که خود جای قدردانی دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 13 زمین چمن در کنارک تا انتها سال جاری افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 13 زمین چمن در کنارک تا انتها سال جاری افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید