رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد منصوب شد

به گزارش وبلاگ آینده سازان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، مسعود همتی را به ریاست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد منصوب شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ آینده سازان به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، مسعود همتی را به عنوان رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است؛ با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه منصوب می شوید.

از جنابعالی انتظار می رود با بهره گیری از ظرفیت های مادی و معنوی و سرمایه های انسانی دانشگاه و تأکید بر خلاقیت های فردی و مدیریت اسلامی، در جهت اعتلای دانشگاه براساس محور های؛ تدوین سیاست ها و راهبرد های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت فناوری اطلاعات و ارتباطات واحد های دانشگاهی و سازمان براساس مأموریت، چشم انداز و اهداف دانشگاه و اسناد بالادستی کشور، حکمرانی فناوری اطلاعات بر تمام فعالیت های دانشگاه برای حرکت به سمت دانشگاه دیجیتالی و هوشمند، استفاده از تکنولوژی های روز جهان در بخش های نرم افزاری، سخت افزاری و تدوین دستورالعمل های مربوطه، ایجاد بستر های مناسب برای ارتباط سریع و امن تماس واحد های دانشگاهی و اطمینان از یکپارچگی و امنیت تمامی خدمات، داده ها، سامانه ها و زیرساخت های ارتباطی دانشگاه و افزایش قابلیت پاسخ دهی سریع به رخداد ها، آموزش و افزایش مهارت و دانش فناوری پرسنل دانشگاه به عنوان سرمایه های انسانی برای هم افزایی و پیشبرد اهداف دانشگاه اهتمام ورزید.

امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت، در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی پیروز و مؤید باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید