صالحی امیری: ویزر می رود، جودو می ماند، رفتار ویزر سیاسی و انتقام جویانه است

به گزارش وبلاگ آینده سازان، رئیس کمیته ملی المپیک گفت: در مکاتباتی که با رئیس کمیته بین المللی المپیک داشتیم، ثابت کردیم رفتار رئیس فدراسیون جهانی جودو سیاسی و انتقام جویانه است.

صالحی امیری: ویزر می رود، جودو می ماند، رفتار ویزر سیاسی و انتقام جویانه است

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آینده سازان، سید رضا صالحی امیری در ملاقات با مسئولان فدراسیون جودو گفت: آینده جودو از نظر من روشن است. آینده از آن کسانی است که مقابل رفتار فدراسیون جهانی مقاومت کردند. این دوره زودگذر است. جودو به اوج باز می شود و در همه استان ها نسل جوان به عرصه آسیا، جهان و المپیک بازخواهند گشت. در واقع با نگاه امیدوار کننده معتقدم روزهای اوج جودو در پیش است.

وی اضافه نمود: مجموعه مدیریت جودو و آرش میراسماعیلی با انگیزه و جدی توانست این خانواده بزرگ را با وجود چالش ها حفظ و رویدادها را برگزار کنند و این انسجام قابل تقدیر است .

رئیس کمیته ملی المپیک در بحث بین الملل مربوط به این رشته گفت: نکته اول فعالیت دیپلماسی و نکته دوم دادگاه CAS است. ما از همه ظرفیت ها برای حقانیت جودو استفاده کردیم و بیش از 20 ملاقات با اعضای هیئت اجرایی IOC و مسئولین آن و فدراسیون های جهانی داشتیم. همچنین چهار مکاتبه با توماس باخ داشتیم و ثابت کردیم رفتار ویزر سیاسی و انتقام جویانه است. در ملاقات من و سلطانی فر با توماس باخ و مدیران ارشد کمیته بین المللی المپیک نیز این موضوع مطرح شد . در صورت رسیدگی عادلانه نتیجه CAS به نفع ما خواهد بود.

صالحی امیری بیان نمود: کادر مدیریتی ورزش از جودو حمایت کند تا در شرایط تعلیق دغدغه نداشته باشد. بیش از 100 ساعت برای دفاع از حقانیت جودو وقت داشتیم و هنوز هم دنبال آن هستیم. هفته قبل من و وزیر و علی نژاد با میراسماعیلی جلسه داشتیم. امیدوارم کسانی که با انگیزه سیاسی به دنبال انتقام از جودو هستند رسوا شوند. حفظ خانواده جودو نکته مهمی است که باید به آن توجه شود. ویزر خواهد رفت و جودو خواهد ماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صالحی امیری: ویزر می رود، جودو می ماند، رفتار ویزر سیاسی و انتقام جویانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: ویزر می رود، جودو می ماند، رفتار ویزر سیاسی و انتقام جویانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید