منصوریان: در روز خیلی بد ما، مس کرمان روزی خوب داشت، این بدترین بازی تیم های من در 10 سال گذشته بود

به گزارش وبلاگ آینده سازان، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان از عملکرد تیمش در دیدار مقابل مس کرمان به شدت انتقاد کرد.

منصوریان: در روز خیلی بد ما، مس کرمان روزی خوب داشت، این بدترین بازی تیم های من در 10 سال گذشته بود

به گزارش خبرنگار وبلاگ آینده سازان از اصفهان، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل مس کرمان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی گفت: تبریک می گویم به تیم مس کرمان بابت برد امروزشان. در خصوص تیم خودم باید بگویم متأسفانه این بدترین بازی بود که در این نزدیک به یک سال که اینجا هستم انجام دادیم و به جرأت باید بگویم بدترین بازی بود که در 10 سال اخیر تیمم انجام داده است. در تمام نقاط زمین به شدت بد بودیم. امروز کلاً خوب نبودیم. خیلی کم پیش می آید که تیمم کیفیت به این حد بدی داشته باشد. به نمایندگی از باشگاه ذوب آهن معذرت خواهی می کنم از خانواده ذوب آهن. دیروز هم گفتم خیلی سخت است که این فضا را تغییر دهیم. تفکرات بازیکنانم امروز جالب نبود و کلاً کادرفنی و بازیکنان، خوب نبودیم.

وی در ادامه اضافه کرد: ما چهار پنج روز بعد یک بازی سخت با تیم شهر خودرو داریم و باید تیمم را برای آن بازی آماده کنم.

سرمربی تیم ذوب آهن در خصوص اینکه مدافع خارجی و مهاجم خارجی تیمش عملکرد بسیار ضعیفی داشتند، خاطر نشان کرد: نمی گردد فقط بگوییم این دو بازیکن بد بودند، ما در تمام نقاط بد بودیم. از کاپیتان ما قاسم حدادی فر که اعتقاد ویژه ای به او دارم تا خلعتبری، کلاً خوب نبودیم. نمی گردد گفت که این دو بازیکن باعث شدند شکست بخوریم. اینها هم جزو خریدهای ما هستند. خیلی سخت است که یک روز یک مجموعه در روز بد قرار داشته باشد. در کل تیم ما یک مجموعه 26 نفره است و هر کسی خوب باشد درون زمین قرار می رود. نمی توانیم بگویم این خوب بود یا آن، فقط از مصطفی آقاجانی که امروز در ترکیب بود راضی بودم، اما در بقیه نقاط نه، در خصوص تعویض ها هم من از خودم راضی نبودم. کل تیم ما خوب نبودند، اگر بقیه خوب بودند حرف شما را قبول می کردم.

منصوریان در واکنش به این موضوع که بعضی بازیکنان از لحاظ عصبی به هم ریخته بودند و با یکدیگر درگیر شدند، گفت: در خصوص درگیری های لفظی باید بگویم این مسئله خیلی طبیعی است. وقتی تیم از تیمی لیگ یکی عقب می افتد، به هم ریختگی ایجاد می گردد. این چیزها خیلی عادی است. من در دوران بازیگری ام با محمود فکری و محمد خرمگاه بعضاً حرف مان هم می شد، اما این مسائل طبیعی است. برای اینکه بازی را منظم کنید هر کسی از یک قابلیت ذهنی خودش استفاده می نماید.

وی در واکنش به اینکه بیشتر از سایر بازیکنان از عملکرد محمدباقر صادقی انتقاد می گردد، توضیح داد: هیچ گونه شانسی در لیست مان برای خرید نداریم و باید از موجودی مان استفاده کنیم. خود من علاقه داشتم از صادقی استفاده کنم، او هم بدشانس بود که امروز در ترکیب نهاده شد. در رختکن هم به بچه ها گفتم باید امروز به او یاری نمایند، اما یاریی نشد. صادقی هم مثل بقیه خوب نبود. انتقاد می گردد، اما باید سازنده باشد. من پشت این تریبون روزهای سخت داشتم روزهای خوب هم داشتم، اما باید از روزهای بد درس های مثبت و منفی گرفت. توقع از تیم ما زیاد است، از همه، چه از صادقی و چه از سایر بازیکنان. در روزی که فکر می کردم می تواند برگردد این شانس را به او دادم، اما در روزی که تیم مان سر حال نبود دروازه بان مان هم روز خوبی نداشت.

سرمربی ذوب آهن ادامه داد: ما یک خانواده هستیم و باید یاری کنیم مسائل رفع گردد. این طور نیست که ما نگاه کنیم کدام پست مشکل دارد و بعد فشار را به آن نقطه بیاوریم. این تیم شکلش خیلی خوب است، اما متأسفانه روز بدش در جام حذفی رقم خورد. از خودم خیلی ناراحت هستم وقتی تورنمنتی را از دست می دهم به هم می ریزیم. یک میانبر خوب برای رفتن به آسیا را از دست دادیم. طبیعی است وقتی شکل یک چیز خوب نباشد همه می خواهند یاری نمایند که شرایط خوب گردد، اما باید ببینیم تفکر یاری کردن هر فرد چطور است.

ذوب آهن معمولاً گل اول را در مسابقات خود دریافت می نماید و چرا این مشکل رفع نمی گردد؟، منصوریان در واکنش به طرح این سؤال گفت: قطعاً ما یک تغییر سیستم از هفته بعد در تاکتیک دفاعی مان خواهیم داشت. تغییر نفر نمی تواند به ما یاری کند و قطعاً در هفته بعد تغییر سیستم خواهیم داشت. ساختار سیستم جلوی دفاعی مان را باید تقویت کنیم.

وی اضافه کرد: متأسفانه بعد از گل چهارم تیم مان از پا درآمد و دیگر از حالت نظم خارج شدیم، چون می خواستیم با کمترین ضربه به دروازه حریف برسیم. اندوخته حریف هم اجازه می داد تا با تمرکز بیشتری کار کند. در حالی که روز خیلی بد ما بود باید اقرار کنیم روز بسیار خوب مس هم بود. نباید منکر بازی خوب حریف هم شویم.

سرمربی ذوب آهن در خاتمه یادآور شد: بازهم به نمایندگی از تیم ذوب آهن از اندک طرفداران و کارگران خوب کارخانه ذوب آهن که حاصل دست رنج آن ها را استفاده می کنیم، معذرت می خواهم. ما یک خانواده هستیم و باید دست مان در دست هم باشد. شما (وبلاگ آینده سازان) هم جزوی از خانواده ما هستید. اگر تهران بودم این حرف را نمی زدم، اما شما در این شهر جزو خانواده ما هستید. در اصفهان یک عظم قوی برای یاری به این دو تیم (ذوب آهن و سپاهان) وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "منصوریان: در روز خیلی بد ما، مس کرمان روزی خوب داشت، این بدترین بازی تیم های من در 10 سال گذشته بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: در روز خیلی بد ما، مس کرمان روزی خوب داشت، این بدترین بازی تیم های من در 10 سال گذشته بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید