نعمتی: پارسال با چند اشتباه قهرمانی را از دست دادیم، امیدوارم بتوانم نظر ویلموتس را جلب کنم

به گزارش وبلاگ آینده سازان، علی نعمتی، مدافع تیم فوتبال شهر خودرو ابراز امیدواری کرد، بتواند نظر مارک ویلموتس را برای حضور در اردوی تیم ملی جلب کند.

نعمتی: پارسال با چند اشتباه قهرمانی را از دست دادیم، امیدوارم بتوانم نظر ویلموتس را جلب کنم

علی نعمتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آینده سازان، با اشاره به عملکرد شهر خودرو در شش بازی ابتدایی لیگ برتر گفت: در چند بازی اول هماهنگی کامل را نداشتیم، ولی به مرور زمان شرایط بهتر شد. سال جاری واقعاً تمام بازی ها سخت است و باید خیلی کوشش کنیم تا خوب امتیاز بگیریم، حتی بازی با تیم های پایین جدول. بعد از خاتمه فصل گذشته تعدادی از بازیکنان ما جدا شدند، ولی سال جاری چند بازیکن خوب جذب کردیم و فکر می کنم قوی تر از فصل گذشته هستیم. تا الان هم خوب امتیاز گرفتیم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شهر خودرو می تواند در این فصل قهرمان لیگ گردد؟، بیان نمود: ما فصل گذشته هم شانس قهرمانی داشتیم، ولی با چند اشتباه و بی تجربگی قهرمانی را از دست دادیم. سال جاری اما دنبال جبران هستیم و شک نکنید که جزو مدعیان جدی هستیم. البته تیم هایی مثل سپاهان، تراکتور، پرسپولیس و استقلال هم شانس دارند. کوشش می کنیم تا در این فصل در هر سه جام عملکرد خوبی داشته باشیم.

مدافع تیم فوتبال شهر خودرو در خصوص عملکرد خودش در بازی های گذشته توضیح داد: در برخی از بازی ها از عملکردم راضی نبودم، ولی در بازی با پرسپولیس شرایط ایده آلی داشتم. امیدوارم در بازی های بعدی خیلی بهتر از این کار کنم تا بتوانم نظر ویلموتس را برای حضور در تیم ملی جلب کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نعمتی: پارسال با چند اشتباه قهرمانی را از دست دادیم، امیدوارم بتوانم نظر ویلموتس را جلب کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: پارسال با چند اشتباه قهرمانی را از دست دادیم، امیدوارم بتوانم نظر ویلموتس را جلب کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید